Vintage Kilimler

El eski el dokuması kilim halılar, zengin kültürel mirasa sahip zarif ve büyüleyici tekstil parçalardır. Bu eşsiz halılar geleneksel olarak düz dokuma tekniği kullanılarak el becerisiyle üretilir, usta zanaatkarlar renkli yün veya bazen diğer doğal elyaf türlerini bir tezgah üzerinde kilitlenerek karmaşık desenler ve motifler oluştururlar. Eski kilim halıların cazibesi, genellikle onlarca hatta yüzyıl geriye giden zamana saygı gösteren zanaatkarlıklarındadır. Her bir halı bir hikaye anlatır, dokunduğu bölgenin kültürünü, tarihini ve sanatsal ifadelerini yansıtır. Bu halılar yalnızca işlevsel zemin kaplamaları değil, aynı zamanda herhangi bir mekâna karakter ve sıcaklık katan sanat eserleri olarak da değerlidir.

Kilim.com’daki her vintage kilim el dokuması, eşsiz ve otantiktir. Evlerden toplanan kilimler profesyonelce temizlenir ve koku içermez. 
İstediğiniz boyut veya renkleri bulamıyorsanız lüfen bizimle iletişime geçiniz. Geleneksel yöntemler kullanarak özel sipariş üretim de yapıyoruz.

1499 adetten 1 ile 60 arası gösteriliyor