Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl kilim/halı araması yapabilirim?
'Kilim Arama' sayfasından, yöreye, stile, dokuma tarzına, fiyat , boyut aralığına ve koduna göre detaylı arama yapabilirsiniz: https://kilim.com/Products/searchHome

Nasıl ödeme yapabilirim?
Visa, MasterCard veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Banka Havalesi yapmak isterseniz banka bilgileri için sales1@kilim.com’a mesaj atabilirsiniz.

Satın aldığım ürünleri iade edebilir miyim?
Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra iade etmek isterseniz on beş (15) gün içerisinde bize bildirmenizi ve ardından orijinal haliyle bize göndermenizi rica ediyoruz. Ürün bize geri geldikten sonra dilerseniz %100 para iadesi alabilirsiniz ya da sitemizden başka bir ürün seçebilirsiniz.
Lütfen paketi kargo firması yetkilisi eşliğinde açınız. Eğer teslimat sırasında paketin hasar gördüğünü farkederseniz, bir tutanak tutturup paketi nakliye şirketine iade ediniz.

Özel sipariş kilim veya halıyı iade edebilir miyim?
Ürünü sipariş ettiğinizde toplam miktarın %50’sinin ön ödemesini alıyoruz ve ürün hazır olduğunda size fotoğrafını yolluyoruz. Eğer bu aşamada sonuçtan memnun kalmazsanız siparişinizi iptal edebilirsiniz ve size ön ödemenizin tamamını iade ederiz. Özel siparişlerde kargo sırasında ürün hasar görmediği sürece iade Kabul edemiyoruz.

Hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?
Gönderilerimizi UPS (United Parcel Service) ile yapıyoruz. Başka bir kargo şirketini tercih ederseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kargo ücreti ne kadar?
Gönderilerimiz ücretsizdir.

Siparişim ne kadar zamanda elime ulaşır?
UPS gönderileri uzaklığa göre 1-3 iş günü içerisinde ulaştırır.

Sitedekilerden başka ürünleriniz var mı?
Evet! Eğer sitedeki ürünler arasında tam istediğinizi bulamadıysanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizin için benzer ürünlerimizi fotoğraflayıp yollarız. Eğer yeni bir ürünle ilgileniyorsanız size özel boyutta üretebiliriz.