Kullanım Koşul & Şartları

Gizlilik Politikası
Kilim.com müşteri bilgilerini korumak için sistemlerini sürekli geliştirmektedi. Bu bilgiler hiç bir şekilde paylaşılmaz veya satılmaz. Kredi kartı bilgileri kaydedilmeden direk bankaya yollandığı için daha sonra çalınma veya tekrar kullanılma ihtimali yoktur.

Taahhüdümüz
Kilim.com’da alışveriş kalitesini artırmak için sürekli çalışıyoruz. Elektronik ortamdaki sınırlamaları dengelemek için, ürünleri üç ayrı çözünürlükte ve çoğunu detay fotoğraflarıyla görüntülüyoruz. Ürünler hakkında gerçek dışı tanımlar yapmıyoruz ve yerine getiremeyeceğimiz sözler vermiyoruz.

Fiyatlandırma Politikası
Sitedeki fiyatlar kur seçiminden değiştirilebilmektedir. Türk Lirası seçildiğinde kredi kartında TL olarak yansır. KDV dahildir.

Ödeme Şekli
Visa, MasterCard kredi veya banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Banka Havalesi yapmak isterseniz banka bilgileri için sales1@kilim.com’a mesaj atabilirsiniz.

Nakliye
Gönderilerimizi UPS (United Parcel Service) ile yapıyoruz ve teslimat 1-3 iş günü içerisinde tamamlanıyor. Başka bir kargo şirketini tercih ederseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Nadir durumlarda, ürün stokta olmayabilir veya teslimat süresi uzayabilir. Bu gibi durumlarda, sizi hemen bilgilendiriyoruz.

İptal ve İade Politikası
Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra iade yapmak isterseniz yedi (7) gün içerisinde bize bildirmenizi ve ardından orijinal haliyle bize göndermenizi rica ediyoruz. Ürün bize geri geldikten sonra dilerseniz %100 para iadesi alabilirsiniz ya da sitemizden başka bir ürün seçebilirsiniz.
Lütfen paketi kargo firması yetkilisi eşliğinde açınız. Eğer teslimat sırasında paketin hasar gördüğünü farkederseniz, bir tutanak tutturup paketi nakliye şirketine iade ediniz.

Özel Siparişlerde İptal ve İade Politikası
Ürünü sipariş ettiğinizde toplam miktarın %25’inin ön ödemesini alıyoruz ve ürün hazır olduğunda size fotoğrafını yolluyoruz. Eğer bu aşamada sonuçtan memnun kalmazsanız siparişinizi iptal edebilirsiniz ve size ön ödemenizin tamamını iade ederiz. Özel siparişlerde kargo sırasında ürün hasar görmediği sürece iade Kabul edemiyoruz.

Kredi Kartı Gizliliği
Kilim.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Ürün Açıklamaları
Ürün açıklamalarında en doğru bilgiyi vermeye gayret ediyoruz. Nadir durumlarda nakliye öncesi yapılan son kontrollerde bir farklılık olduğu anlaşılırsa, müşterimize son onay için hemen haber veriyoruz.

Müşteri Hizmatleri
Her türlü sorunuzu sales1@kilim.com adresimize yazabilirsiniz veya (212) 275 64 96 numaralı telefondan arayabilirsiniz.